Masáže

Odpočinkové

 • Antistresová pro ženy - provádí se na celém těle, které je oblečené do přiléhavého, ale pohodlného oblečení. Speciálními hliněnými koulemi se určitým způsobem uvolňuje napětí ze svalů. Je neuvěřitelně relaxační a zábavná.

 • Indická masáž hlavy, šíje a ramen - přenese Vás do exotiky a Vy se necháte unášet blahodárnými doteky, které působí na nervové a meridiánové zakončení na pokožce hlavy. Je vhodná pro každého, komu dělá dobře dotek na hlavě. Stimuluje zároveň vlasové kořínky, které se lépe vyživují a jásají.

 • Lávové kameny - oblíbená a hodně vyhledávaná masáž, zvláště v sychravém zimním období. Dokáže báječně uvolnit a doteky jsou umocněné teplým stimulem. Je vhodná pro každého, ale pravda je, že tohle horké kouzlo vyhledávají nejvíce zimomřivější ženy.

Uvolňující

 • Breussova masáž - uvolňuje nejvíce meziobratlové prostory, na které je zaměřena a spolu s třezalkovým olejem působí blahodárně na páteř. Zároveň zmírňuje psychické napětí a ulevuje emocím. Je šetrná, jemná a vhodně doplňuje Dornovu metodu. Dá se použít však i samostatně.

 • Lymfatická - ručně prováděná masáž, kdy se nejprve klient naučí lehké cvičení na lůžku k rannímu rozproudění toku lymfy a poté se již může soustředit na masáž. Jeho imunitní systém, žíly, svaly a lymfatické cesty budou po sérii masáží rozhodně oddolnější a partie štíhlejší. Velmi oblíbená je na závěr příjemná tečka, kdy i obličej si přijde na své.

 • Meridiánová masáž - skvělá věc, pokud člověk chce vyrovnat energii jin a jang. Celá finta na imunitní systém spočívá v propojování tzv. akupurních a akupresurních bodů, které jsou navázány na jednotlivé orgány a jejich propojením pomocí speciální masážní tyčinky docílíme harmonie. I tady je dobrá série několika masáží pro dobrý výsledný efekt. A nejlépe opakování 2x do roka.

 • jako doplněk meridiánové cvičení pro harmonizaci

Terapeutické

 • Reflexní terapie - tady se působí na body, jak na nohou rukou, šíji, zádech, uších, které jsou propojené s jednotlivými orgány, nebo skupinami svalů, kloubů a kostí, a ty buď potřebují povzbudit, nebo „pohladit“ na uklidnění. Z reflexní reakce např. na plosce nohy, nebo i ucha, se dá poznat co je v nepořádku, nebo bylo a možná bude.

 • Preventivní masáž - skloubení více metod masáží do samostatné jednotky, podle stavu klienta. Vždy je tam zaměření na problematické partie, které jsou nejvíce zatěžované a bolavé.

 • Dornova metoda -je šetrná manuální terapie pomáhající při bolestech zad a potížích pohybového aparátu. Děje se to za aktivní účasti klienta. Díky ní se daří odstranit bloky a bolesti v oblasti páteře, ramen, kyčelních kloubů, kolen a kotníků. Má-li člověk problémy se statikou těla, skoliózu páteře, trpí-li na migrény nebo ho trápí rozdílná délka dolních končetin, je tato metoda vhodná.

 • Medová detoxikační -touto technikou působíme na oblast zad, nebo kloubů za účelem přivést na ta místa co nejvíc krve a lymfy a zároveň dodat tělu spoustu zdravých působků z medu. Vyčistěnými póry bude pak pokožka lépe dýchat, bude příjemně hladká a svěží a vy si užijete pocitu “nových zad”. Stejně tak klouby budou profitovat z lepivé metody. Přinese jim to úlevu a hlavně odvede z míst spoustu škodlivin, které se tam mohou střádat.

 • Těhotenská masáž - na pohodlné židli, kam se Vám vejde bříško a nebude se mačkat, jemně zapůsobíme na unavená záda a šíji. Protože se zde netlačí na dolní partie zad, může být prováděna od začátku až do porodu.